10/02/2019

Dzisiaj ostatni dzień zapisów!!!!!!!!
koniec zapisowjpg

Brak dostpnego opisu zdjcia Nie musicie się martwić gdzie wziąć ciepły prysznic po biegu lub się przebrać. Gdańska Szkoła Szermierki oferuje prysznice i szatnie dla zawodników TUT 250 metrów od mety, ul. VII Dwór 7. Dla zainteresowanych Szkoła oferuje noclegi w przystępnej cenie także 250m od mety.

Brak dostpnego opisu zdjcia

Wyczekiwaliśmy ich i właśnie do nas dotarły, prosto z fabryki Buff w Igualadzie w Hiszpanii, nasze wyjątkowe chusty BUFF Original TUT2019. Jak się Wam podobają?

Już 16.02 uczestnicy najdłuższego dystansu 68 km znajdą je w swoim pakiecie startowym.
Zostało nam jeszcze kilka sztuk, więc jeśli macie ochotę mieć go w swojej kolekcji radzimy się pospieszyć.

Obraz moe zawiera co najmniej jedna osoba i ludzie na scenie

Przypominamy, że nasz biuro zawodów będzie czynne w sobotę 16 lutego 2019 w godzinach 10:00-19:00 (Sklep Biegacza C.H. Manhattan, Aleja Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk). Tak samo jak w zeszłym roku będziecie mogli tam spotkać wspaniałych wolontariuszy z Sztafeta Nadziei , którzy będą podczas pracy przy wydawaniu pakietów przeprowadzać zbiórkę na rzecz Pomorskie Hospicjum, więc jak macie ochotę ich wesprzeć zabierzcie ze sobą jakąś gotówkę. Pamiętajcie, że jeżeli nie możecie odebrać pakietów osobiście to proszę o pobranie zaświadczenia z http://tutrail.pl/do-pobrania podpisanie go i przekazanie wraz z ksero dowodu osobistego (może tez być zdjęcie dwóch stron dowodu w telefonie żeby nie marnować papieru) osobie, która odbierze Wasz pakiet. W biurze zawodów w godzinach 13:00-16:00 będziecie mogli spotkać Marcin Świerc FanPage, który będzie podpisywał swoją książkę.

Obraz moe zawiera co najmniej jedna osoba ludzie stoj niebo gra tekst na zewntrz i przyroda 16 lutego, dzień przed TUT - Trójmiejski Ultra Track zapraszamy Was również na prelekcję Marcin Świerc FanPage w Hotelu Szydłowski w Gdańsku-Wrzeszczu (Aleja Grunwaldzka 114).
O ile wcześniej w godz. 13-16:00 na Spotkanie autorskie z Marcinem Świercem będzie okazja zakupić książkę czy też dostać autograf, to podczas prelekcji Marcin na pewno podzieli się cennymi wskazówkami dla biegaczy. Nie może Was zabraknąć! :) 
Start prelekcji: 16:30
Wstęp: bezpłatny

11.01.2019
17 102 banner www TUT 2019 malyjpg

Drodzy Biegacze. Mamy dla Was informację, która jest zapewne dla Was tak samo dużym zaskoczeniem jak była dla nas i Nadleśnictwa Gdańsk, a z którą do tej pory w kilkuletniej historii naszej imprezy nie mieliśmy do czynienia. Wprowadzone nowe zarządzenie nakazuje Lasom Państwowym przeprowadzenie akcji liczenia zwierzyny leśnej. Jednym z narzuconych odgórnie terminów jest 16.02.2019 dzień naszego wyczekiwanego wydarzenia. Tym samym cofnięte zostały wszystkie uzgodnienia między Nadleśnictwem Gdańsk a organizatorami dotyczące przeprowadzenia imprezy biegowej. . W tym dniu będzie obowiązywał całkowity zakaz wchodzenia do lasu, mimo wielu rozmów jego zmiana w żaden sposób nie jest możliwa. Tym samym zmuszeni jesteśmy do zmiany terminu imprezy. Po konsultacjach z nadleśnictwem, udało nam się uzyskać pozwolenie i zorganizować TUT dzień później tj. w niedzielę 17.02. Obecna sytuacja jest dla nas bardzo dużym utrudnieniem, wiele osób włożyło w kilkumiesięczne przygotowania bardzo dużo pracy i zaangażowania tak, aby zorganizować dla Was imprezę, która spełni Wasze oczekiwania i będziecie mogli ją miło wspominać. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że części z Was to komplikuje plany. Wszyscy uczestnicy dostaną od nas maila (na adresy podane przy rejestracji) w dniu dzisiejszym gdzie przedstawimy możliwość otrzymania zwrotu wpisowego/zmiany dystansu/przeniesienia opłaty na kolejną edycję. Mamy nadzieję, że mimo przeciwności, które spotykają Was biegaczy jak i nas po stronie organizacyjnej uda nam się wspólnie zorganizować niezapomnianą imprezę, oraz że zechcecie dalej wziąć udział w naszych biegach: TUT 68 km, Szybkiej 40 czy Grubej Piętnastce. Prosimy o wyrozumiałość, nam zmiana też nie jest na rękę i nie mamy na nią wpływu, a z informacją dzielimy się z Wami niezwłocznie po jej otrzymaniu. Nie martwcie się, jeżeli zależało Wam na spotkaniu z Mistrzem Marcinem Świercem, możecie być spokojni, ubiegłoroczny zwycięzca TDS pojawi się na starcie. Zgodnie z obietnicą na trasach naszych biegów będziecie też mogli spotkać jednego z najlepszych fotografów specjalizujących się robieniu zdjęć z biegów górskich, czyli Ultralovers

05.01.2019

Do startu TUT - Trójmiejski Ultra Track pozostało już tylko 40 dni!
Obraz moe zawiera na zewntrz i przyroda

02.01.2019

Na listach startowych znajduje się już ponad 1100 nazwisk. Jesteśmy dumni, że 45% osób zapisanych na Grubą 15 to kobiety. Dziewczyny!!! Zapisujcie się pokażcie, że w Was jest siła. Zapisy na Grubą Piętnastkę wciąż trwają 
Brak dostpnego opisu zdjcia

30.12.2018
Nowa odsłona trasy Grubej Piętnastki przebiega m.in. przez Niedźwiedzią Dolinę i Wąwóz Huzarów. Jesteście ciekawi skąd te nazwy? Zerknijcie na opis trasy na Poradniku Biegacza.

http://poradnikbiegacza.pl/2018/12/trasy-biegowe-gdansk-gruba-pietnastka/?fbclid=IwAR3clTQ1yF8yfz4VaxZQI0ILdYJJxZ2jptTjgsw_gHP50Kc35PPHIQnna9E28.12.2018
Mamy dla Was kolejna niespodziankę na koniec roku. Tradycyjnie możecie mieć wpływ na to co i jak robimy. W naszym biurze projektujemy wyjątkowego Original Buffa na 6 edycję TUTa. Który byście chcieli założyć na trening? Buffa znajdziecie w pakietach na 68km (jeśli bierzecie udział w Grubej 15 lub Szybkiej 40 możecie dokupić go podczas zapisów w promocyjnej cenie 50pln)21.12.2018

Zgodnie z obietnicą mamy dla Was dzisiaj kolejną niespodziankę i to podwójną. Na trasach naszych biegów będziecie mogli spotkać jednego z najlepszych fotografów specjalizujących się robieniu zdjęć z biegów górskich, czyli UltraLovers. Z kolei na mecie będzie czekał na Was nasz lokalny mistrz fotografii Wojciech Zwierzynski, który postara się uwiecznić Wasze emocję podczas przekraczania mety. Wszystkie zdjęcia będą dostępne dla Was za free.
Obraz moe zawiera co najmniej jedna osoba gra niebo na zewntrz i przyroda

18.12.2018
Mamy dla Was super niespodziankę! Podczas TUT - Trójmiejski Ultra Track będziecie mogli pobiegać i porozmawiać z Marcin Swierc, dla którego będzie to pierwszy start po jego niesamowitym zwycięstwie podczas TDS Ultra Trail du Mont Blanc - UTMB. O co byście chcieli zapytać Marcina?
na insta marcinjpg

14.12.2018

Ekipa Ultrakrew "Każdy ma swój Krwiobieg" nie tylko chętnie startuje w naszej imprezie, ale i co roku pomaga. Wspólnie z nimi zachęcamy do oddawania krwi na hasło ULTRAKREW we wszystkich placówkach RCKIK oraz WCKIK w całej Polsce.

Jak mówi pomysłodawca akcji Jacek: "Jesteśmy zależni od krwi, jej nie można kupić. Można ją tylko dostać od innego człowieka, tego, który chce się podzielić."48373246_1233090550231212_105820383491391488_npng


05.12.2018

Drogie Biegaczki i Biegacze dziś obchodzimy dzień najważniejszych ludzi, którzy pomagają organizować nie tylko TUT’a, ale też wszystkie inne biegi, czyli Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Wiecie, że życie bez nich na trasie było by dużo cięższe, a ukończenie biegu nieraz niemożliwe. Każdy z biegaczy, choć raz powinien stanąć też po tej drugiej stronie. Jeśli macie ochotę dołączyć do naszego niesamowitego zespołu Wolontariuszy piszcie do nas na adres trojmiejskiultra@gmail.com
volojpg

Poszukujemy chętnych do takich zadań jak:
-oznaczanie trasy
-obsługa punktów odżywczych
-pomoc w newralgicznych miejscach trasy
- pomoc przy mecie
- oczyszczanie trasy z oznaczeń po biegu

W zamian otrzymujecie od nas jak zawsze super Oryginalnego Buffa oraz darmowy start w kolejnej edycji.

A dlaczego warto zostać wolontariuszem możecie poczytać poniżej:

http://poradnikbiegacza.pl/2017/11/wolontariat-dostarcza-wiecej-radosci-biegania-niz-samo-bieganie/?...

25.11.2018

Na 3 miesiące przed imprezą jest już nas ponad 800.

800jpg